Temno

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show 

Top Channel Albania
Naroči 952 tis.
Ogledi 777 tis.
92% 4 464 359

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

12. jan. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 626   
baci Baci
baci Baci Pred 5 urami
per momentin jeni numer 1 ne te gjithe Shqiptarin Rrespekt
Dritan Paça
Dritan Paça Pred 19 urami
37:53, Rezi duke fol ne cel ne emision 😁😁😂, ehh mire mire
MoonLady
MoonLady Pred dnevom
O Luanë merr ca kurse gramatike te shqipes e kurs artikulimi fjale se pas kaq vitesh flet ende sikur sapo ke nisur televizionin
Ledi Le
Ledi Le Pred dnevom
Kti Rezit po i pelqen vetja shume , Vk ta shpif emisionin
Klaudio Qosja
Klaudio Qosja Pred dnevom
👏👏👏🇦🇱
Lona Lona
Lona Lona Pred 2 dnevi
Kush ësht me skoadren e kuqe like
Xhoana Shahinaj
Xhoana Shahinaj Pred 2 dnevi
rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super
Ro Li
Ro Li Pred 2 dnevi
Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur
Eda Sylejmani
Eda Sylejmani Pred 2 dnevi
O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan
qufaj flutra
qufaj flutra Pred 2 dnevi
A bethen na hongshi
Melinda Queen
Melinda Queen Pred 2 dnevi
A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn
Nija Vuqiterna
Nija Vuqiterna Pred 2 dnevi
www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?+share-sheet please help us 🙏
Vigan Hyseni
Vigan Hyseni Pred 3 dnevi
Fifi shum e bajatshme omg
bilinas mini
bilinas mini Pred 3 dnevi
Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮
monika laosi
monika laosi Pred 2 dnevi
Shum camera switches pa nevoj
Eduart Pali
Eduart Pali Pred 3 dnevi
Rezi the best
monika laosi
monika laosi Pred 2 dnevi
Enca me kalli me at fustan
monika laosi
monika laosi Pred 3 dnevi
Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡
swetty Sweet
swetty Sweet Pred 3 dnevi
Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏
xoobo vola
xoobo vola Pred 3 dnevi
Brava Luana !Sezonin e 4
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki Pred 3 dnevi
Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏
bilinas mini
bilinas mini Pred 3 dnevi
Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki Pred 3 dnevi
Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren
monika laosi
monika laosi Pred 3 dnevi
Brava Luana !Sezonin e 4
Vkitorshehu Viki
Vkitorshehu Viki Pred 3 dnevi
1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘
xoobo vola
xoobo vola Pred 3 dnevi
Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 3 dnevi
LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !
Vipin Unnikrishnan
Vipin Unnikrishnan Pred 3 dnevi
vjollca luana i m your big fan from india
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA Pred 3 dnevi
Sa keq qe është emiioni i fundit
Merita P
Merita P Pred 3 dnevi
luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ Pred 3 dnevi
Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv
be yourself
be yourself Pred 3 dnevi
@ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ Pred 3 dnevi
@be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin
be yourself
be yourself Pred 3 dnevi
Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .
xoobo vola
xoobo vola Pred 3 dnevi
Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂
Lani U
Lani U Pred 4 dnevi
100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.
Blerton Ajruli
Blerton Ajruli Pred 3 dnevi
👏👏
alida flus
alida flus Pred 4 dnevi
ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
Alida ke qellim te mir te prsh
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@xoobo vola enca si byth lope te prsh
xoobo vola
xoobo vola Pred 3 dnevi
bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️
roland pro fortnite04
Enca me kalli me at fustan
Taulant Miftari
Taulant Miftari Pred 4 dnevi
Shum camera switches pa nevoj
Ervin Hajdini
Ervin Hajdini Pred 4 dnevi
Rezi dhe Flori njesha
Megi Maria Domi
Megi Maria Domi Pred 4 dnevi
Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem
neejoy sola
neejoy sola Pred 4 dnevi
Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴
Fier Fiwr
Fier Fiwr Pred 4 dnevi
Brava Luana !Sezonin e 4
Olta Xhaxho
Olta Xhaxho Pred 4 dnevi
Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛
Ona Onushi
Ona Onushi Pred 4 dnevi
Skandal kenga .... o zot shum keq
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@Ona Onushi flm te prsh
Ona Onushi
Ona Onushi Pred 4 dnevi
@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@Ona Onushi oke te prsh respekte
Ona Onushi
Ona Onushi Pred 4 dnevi
@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
@Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh
Jeton Binaj
Jeton Binaj Pred 4 dnevi
Ghetto Geasy MMV
Nora Ismaili
Nora Ismaili Pred 4 dnevi
Mariana eshte ma e keqja e skenes
Fatmira Dardan
Fatmira Dardan Pred 4 dnevi
Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮
diaraaa Abdullai
diaraaa Abdullai Pred 4 dnevi
☝️☝️
Meli Titi
Meli Titi Pred 4 dnevi
Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Vera Edison Tuda
Vera Edison Tuda Pred 4 dnevi
Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 4 dnevi
Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 4 dnevi
A very powerful video
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 4 dnevi
MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️
alalalal alealeale
alalalal alealeale Pred 4 dnevi
bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️
alalalal alealeale
alalalal alealeale Pred 3 dnevi
L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .
L S
L S Pred 3 dnevi
alalalal alealeale Pse ?
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA Pred 3 dnevi
Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar
Sandra Sandra
Sandra Sandra Pred 5 dnevi
O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍
bobi7 tanevski
bobi7 tanevski Pred 5 dnevi
LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 4 dnevi
Happy every day
Amerika Amerika
Amerika Amerika Pred 5 dnevi
Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂
Jonida Ravmani
Jonida Ravmani Pred 5 dnevi
Te lutem kapitenet mos te ndorren
Good Girl
Good Girl Pred 5 dnevi
Nqse ju ka acaruar kaq shum butrinti pse e keni ftuar dy here??gjithkush ka mendimin e tij po ai po qe esht nje yll
Bejana Isra
Bejana Isra Pred 5 dnevi
Je si yll oj luan
Bieta Tiran
Bieta Tiran Pred 5 dnevi
Luana je shum simpatike Po mos e prish veten me ato mbathjet me mbushje se krejt dallohen kur kthehesh ne an. Rri natyrale mi goc se je si kukull edhe pa mbathjet e mbushura, e ke trupin si miss mos u mundo ti kopjosh kardashians.
Naxhije Bajrami
Naxhije Bajrami Pred 5 dnevi
Ju lutem dhe nje sezon te 4 sepse nuk ngopem duke ju par jeni shum gazmor .
RUSKI 1
RUSKI 1 Pred 5 dnevi
pse butrinti shum imir
EL_ALB__BET DAB
EL_ALB__BET DAB Pred 5 dnevi
😍
Leonora Fangu
Leonora Fangu Pred 5 dnevi
Edhe sezonin tjter kta tre merri tlutem
Muzik Shqip
Muzik Shqip Pred 5 dnevi
1:43:48 Turp t'i vij luanes dhe Ermalit apo dhe te gjith qe qeshen aty mos te them per ato balerina qe vdesin për Butrinti Luana e dashur kur e fton dike me aq Fam me emisioni mos e injoro ne ate menyr sepse ai emision esht gati 1M views ne SLvid dhe fal ndjeksve dhe fames qe kishte Butrinti Gjiko se per kto tjr ... Nk e shikon kush Hallin e Florit me Butrint e di pse ka reagu ashtu po nk po e them 😊 Ermal bravo te qofsh vlla se super lek ke perfitu vec nga portalet duket permend emrin "Butrint Imeri" Ato qe qesh ne publik nk e dinin njer kush ishte Butrint pasi shumica jan pleq aty 😉ok Kaq kisha kujt nk i plq te komentoj😊🤗
be yourself
be yourself Pred 3 dnevi
@ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ shume suksese butrinatorsve
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ Pred 3 dnevi
@be yourself pastaj butrintin e pelqejn te gjithe sidomos moshataret e tij rinija e sotme eshte me shum fat qe po degjon kenget dhe zerin e tij te mrekullueshem
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ Pred 3 dnevi
@be yourself omg Me ate qe thua ti i bie qe butrinti eshte njeri me te meta larg qofte 😂😂 A thu se mesoj dje me fol
Muzik Shqip
Muzik Shqip Pred 3 dnevi
@be yourself nga e din ti qe ajo esht story i verter Menaxheri i Butrintit tha qe esht kriju vec per show *😉 Por ju nk kpt 🤗🤷
Pinkity Piggity
Pinkity Piggity Pred 5 dnevi
Si bente Arjola te loja me Encen sikur nuk e shikonte fare. Enca mundohej te ishte modeste dhe ta komplimentonte edhe Arjolen kurse ajo nuk e perfshinte fare. “1 MISS, 1 MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️
Non. Qanie
Non. Qanie Pred 5 dnevi
Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina
Maria Prenga
Maria Prenga Pred 5 dnevi
😂😂😂😂😂😂😂
Mr dion JAHOJA
Mr dion JAHOJA Pred 5 dnevi
Rezi e ka qef kngen hajde luj oj qyqe
Naprej